Menu

vouchery – bony podarunkowe

trekkingclub voucher NARTY_mały

Vouchery – bony podarunkowe. Nowa jakość prezentów!

Niekonwencjonalne prezenty stają się co raz to bardziej modne. Co raz to częściej, cieszymy się bardziej nie z rzeczy, a z emocji, które zostają nam podarowane. Stąd też wynika popularność w ostatnim czasie licznych portali zajmujących się wyłącznie organizowaniem przygód solenizantom, kawalerom, nowożeńcom…

W ramach tego trendu, również i Trekking Club przygotował swoją ofertę. Od tego roku, można nabywać specjalnie przygotowane vouchery na prezenty. W ramach takiego voucheru, obdarowany może wybrać termin i lokalizację wyjazdu. Przysługują mu poza tym wszystkie przywileje związane z naszymi wypadami narciarskimi: jest więc ubezpieczony, dostaje karnet i ma zapewniony przejazd i opiekę organizatora.

Ceny bonów są takie, jak ceny wyjazdów i wynoszą 150 zł dla dorosłych, 135 zł/młodzieży i seniorów i 125 zł dla dzieci.

Voucher można otrzymać na dwa sposoby – albo elektronicznie, do samodzielnego wydrukowania (w cenie), albo wydrukowany w drukarni, za dodatkową opłatą (10 zł z przesyłką).

Jeżeli mielibyście Państwo ochotę sprezentować komuś taką niespodziankę w terminie innym niż zima, to zachęcamy do wykupienia voucherów na jazdę samochodami terenowymi (od 250 zł),  quadami (już od 80 zł)  lub grę w paintball (już od 30 zł!)! Wszystkie te atrakcje są również realizowane przez Trekking Club – na naszym sprzęcie, przez naszych instruktorów.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>