vouchery – bony podarunkowe

bony na prezenty, vouchery prezent, prezent narty na słowacji

Vouchery – bony podarunkowe. Nowa jakość prezentów!

Niekonwencjonalne prezenty stają się co raz to bardziej modne. Co raz to częściej, cieszymy się bardziej nie z rzeczy, a z emocji, które zostają nam podarowane. Stąd też wynika popularność w ostatnim czasie licznych portali zajmujących się wyłącznie organizowaniem przygód solenizantom, kawalerom, nowożeńcom…

W ramach tego trendu, również i Trekking Club przygotował swoją ofertę. Od tego roku, można nabywać specjalnie przygotowane vouchery na prezenty. W ramach takiego voucheru, obdarowany może wybrać termin i lokalizację wyjazdu. Przysługują mu poza tym wszystkie przywileje związane z naszymi wypadami narciarskimi: jest więc ubezpieczony, dostaje karnet i ma zapewniony przejazd i opiekę organizatora.

Ceny bonów są takie, jak ceny wyjazdów do odpowiednich ośrodków. Można je sprawdzić na tej stronie: cennik wyjazdów.

Voucher można otrzymać na dwa sposoby – albo elektronicznie, do samodzielnego wydrukowania (w cenie), albo odebrać wydrukowany w drukarni (+10 zł), albo – pocztą za dodatkową opłatą 20 zł z przesyłką.

Jeżeli mielibyście Państwo ochotę sprezentować komuś taką niespodziankę w terminie innym niż zima, to zachęcamy do wykupienia voucherów na jazdę samochodami terenowymi (od 250 zł),  quadami (już od 80 zł)  lub grę w paintball (już od 30 zł!)! Wszystkie te atrakcje są również realizowane przez Trekking Club – na naszym sprzęcie, przez naszych instruktorów.