REZERWACJA – zapisy

Rezerwacja miejsc na wyjazd na Wielką Raczę, Rohacze, Orawicę i Kubińską Holę.

W tym miejscu możesz zapisać się na wyjazd. Prosimy o wcześniejsze sprawdzenie dokąd w danym dniu jedziemy 😉 Można to zrobić tu: kalendarz wyjazdów na Słowację.

Prosimy o wypełnienie WSZYSTKICH pół poniższego formularza. Poprowadzi Was on przez wszystkie formalności niezbędne do zarezerwowania miejsca na wyjazd narciarski. Dane osobowe wymienione w formularzu są KONIECZNE do ubezpieczenia!

Formularz rezerwacyjny
* pola wymagane!

Po wypełnieniu formularza, poczekaj proszę cierpliwie na potwierdzenie, że są jeszcze miejsca na dany wyjazd oraz, że zostałeś na niego zapisany. Dopiero to potwierdzenie jest gwarancją miejsca na wyjazd!

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących formularza lub wyjazdów, prosimy o kontakt.

Prosimy o uważne wypełnienie wszystkich pól. Państwa dane osobowe są niezbędne do wykupienia ubezpieczenia, określenia przystanku, na którym się spotkamy, oraz kontaktu w sytuacjach tego wymagających. Gwarantujemy głową, że nikomu ich nie udostępnimy oraz, że są należycie strzeżone. Macie Państwo możliwość wglądu w posiadane przez nas dane, a także w dowolnej chwili zażądać ich usunięcia (do czego niezwłocznie się zastosujemy).