Narty na Słowacji! Sezon zimowy 2016!

Narty na Słowacji – sezon 2019

Narty na Słowacji – przed nowym sezonem.

Już za niedługo, na początku stycznia, rozpoczniemy nowy sezon wyjazdów na Słowację. W tym roku, przygotowaliśmy dla Państwa trochę zmian. Będą one dotyczyły zarówno płatności za wyjazdy, jak i logistyki…

Kalendarz wyjazdów jest dostępny pod tym linkiemZaczynamy 5 stycznia, wyjazdem na Kubińską!

Pierwszą, kosmetyczną, ale ważną zmianą, jest strona internetowa. Poza nową szatą graficzną (nawiązującą do starej, ale odświeżonej), uzyskaliśmy tu również certyfikat bezpieczeństwa (czyli „kłódkę” przy adresie). Oznacza to, że Wasze dane, które do nas trafiają, są w 100% bezpieczne. Adres strony też się nieznacznie zmienił, gdyś wraz z kłódką, przybyło nam też „s” w adresie.

Drugą sprawą, jest nowy cennik... Po kilku latach utrzymywania cen na stałym poziomie, musieliśmy je w tym sezonie podnieść. Co na to wpłynęło? Wyższe ceny karnetów, przejazdów i powiększony zakres ubezpieczenia. Od teraz, już zawsze w ubezpieczeniu wyjazdu będziemy mieli nie tylko koszty leczenia i następstwa nieszczęśliwych wypadków, ale również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz klauzulę o tym, że nawet spożycie alkoholu nie wyklucza odpowiedzialności firmy ubezpieczeniowej.

Trzecią zmianą, jest sposób opłacania wyjazdów. Jak zwykle, nie trzeba nas odwiedzać, nie trzeba wpłacać zaliczek. Dalej zapisujemy się na „słowo honoru”, co jest bez wątpienia ewenementem na skalę światową 😉 Od tego roku jednak, nie trzeba będzie już wozić gotówki – udostępniamy płatności kartą!

Czwartą zmianą, jest przystanek w Katowicach… Ale o tym napiszemy jeszcze w odrębnym wpisie, bo tu rozmowy ciągle trwają 😉

Serdecznie zapraszamy na kolejny sezon wyjazdów na Słowację! Warunki już są, a będą jeszcze lepsze!