Kubińska Hola - wyjazdy na narty z Katowic i Sosnowca

Sezon 2023 – rozpoczęcie 11. lutego!

Zazwyczaj, takie wpisy miały miejsce w grudniu – pisaliśmy wtedy z optymizmem i radością, że wszystko jest już dopięte na ostatni guzik i czekamy na pierwszy weekend stycznia by ruszyć na stok…

Tak było przed przeklętymi lockdownami i obostrzeniami pandemicznymi, które wykluczyły nas na dwa sezony, a na Słowacji mocno przetasowały sytuację w ośrodkach, z którymi współpracujemy.

Teraz jednak, jesteśmy gotowi by ruszyć ponownie! Tym razem, skromnie – jeden ośrodek (Kubińska Hola), najpewniej, najwyżej dwa razy (pierwszy wyjazd 11. lutego, drugi – 25. lutego).

Pozostałe miejsca – musimy na razie odpuścić.

Nowy sezon, to również zmiany w cenniku (cennik wyjazdów na Kubińską Holę) oraz w przystanku w Katowicach – stary dworzec PKSu przestał w międzyczasie istnieć, a my przenosimy się na nowe miejsce – Międzynarodowy Dworzec Autobusowy na Sądowej.

Na załączonej mapce, znajdziecie nie tylko nowy przystanek, ale również zaznaczyliśmy miejsca parkingowe. Duża, niebieska litera „P” oznacza darmowe miejsca do zostawienia samochodu w weekend (prosimy jednak czytać opis tych parkingów, bo jeden z nich jest parkingiem dzikim, nieutwardzonym, w czasie roztopów – prawdopodobnie – „offroadowym”…). Żółta ikona samochodu pokazuje parking, który jest parkingiem płatnym (2 zł/pierwsza godzina, 10 zł/każda następna, 100 zł/dzień).

Nie zmienia się forma zapisów na nasze wyjazdy na Słowację – dalej jeździmy na podstawie formularza rezerwacyjnego. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zaprosić Was na to rozpoczęcie sezonu!