Narty na Słowacji, Wielka Racza, Kubińśka Hola, Rohacze

Prezenty świąteczne – vouchery! Zapraszamy na przygodę!

Bony – vouchery – na wyprawy: świąteczne prezenty z Trekking Clubem!

Jak co roku, przygotowaliśmy dla Państwa bony (vouchery) na prezenty świąteczne. W tym roku, będzie można je wykupić jednak na rekordową ilość atrakcji.

Oczywiście, na pierwszym miejscu, są vouchery na wyjazdy narciarskie, ale nie zapominamy również o miłośnikach off roadu (przygotowaliśmy dla nich bony na wyprawy na quadach oraz na wyprawę samochodami terenowymi), a także o zwolennikach strzelania do siebie kulkami z farbą, czyli paintballowców!

Obojętnie, którą opcję Państwo wybierzecie, gwarantujemy niezapomniane wrażenia, świetnych instruktorów i bezpieczną zabawę!

Vouchery na wyjazdy narciarskie.

bony na prezenty, vouchery prezent, prezent narty na słowacjiKubińska Hola i Wielka Racza czekają na odkrycie przez bliskie Wam osoby! Wykupując nasz voucher, otrzymacie w tej samej cenie możliwość wybrania przez Obdarowanego kierunku jego wyprawy, nielimitowany karnet na wszystkie wyciągi i koleje linowe, ubezpieczenie NNW i KL, przejazd autokarem i opiekę pilota.

Ceny prezentów: 170 zł. Szczegóły dot. cennika znajdziecie na naszej stronie: cennik wyjazdów na narty na Słowację.

Vouchery są ważne w sezonie 2020/2021 do jego zakończenia (czyli, prawdopodobnie, do połowy marca).

Aby go zrealizować, Obdarowany musi się zgłosić do nas z informacją kiedy i gdzie chce pojechać, podać swoje dane do ubezpieczenia i nr rezerwacji podany na voucherze.

 

 

Vouchery offroadowe – quady i samochody terenowe.

vouchery na prezenty, bon na prezenty świąteczne, kupon na święta Błoto do lusterek, strome zjazdy, podjazdy, trawersy… Przygoda dla tych, którzy uwielbiają adrenalinę, a w ich krwi buzują oktany… Zapraszamy  na wyprawy quadami lub (i!) samochodami terenowymi! Oczywiście, każdy z tych pojazdów prowadzicie samodzielnie (pod okiem instruktora, który Was przeszkoli, a następnie wprowadzi w takie bagno, że nigdy byście nie powiedzieli, że można tam wjeżdżać 😉 ) .

Ceny voucherów są następujące:

100 zł – 30 minut jazdy quadem, 15 minut jazdy autem

170 zł – 1 godzina jazdy quadem, 35 minut jazdy samochodem,

280 zł – 2 godziny jazdy quadem, 50 minut jazdy samochodem,

280 zł – 1 godzina jazdy samochodem.

Bony są ważne12 miesięcy od daty wystawienia, a do realizacji prezentów jest potrzebne tylko zgłoszenie obdarowanego.

 

Vouchery paintballowe.voucher na paintball, voucher na święta, bon świąteczny

Paintball to dyscyplina, która od lat cieszy się rosnącą popularnością. Wykorzystywana na imprezach firmowych, kawalerskich, urodzinowych, zwykłych grillach z przyjaciółmi, lub w formie indywidualnej – na naszych grach otwartych. Zapraszamy do skorzystania z tej formy prezentów – daje to możliwość spróbowania swoich sił w najbardziej emocjonującym sporcie zespołowym świata!

Ceny voucherów:

30 zł – zestaw startowy (100 kul)

80 zł – zestaw optymalny (400 kul)

100 zł – zestaw VIP (600 kul).

W każdym zestawie znajdują się markery paintballowe, maski i mundury. Wszystkie rozgrywki są prowadzone przez naszych instruktorów, którzy zapoznają Uczestników z zasadami bezpiecznej obsługi markerów i