Narty Na Słowacji – sezon 2016/2017!

Narty Na Słowacji – to już 16. sezon!Wielka Racza - Dedovka - kolej linowa na Słowacji

Serdecznie zapraszamy na kolejny sezony wyjazdów na Wielką Raczę i Kubińską Holę! To już SZESNASTY SEZON wspólnej akcji w ramach Białego Mostu Śląsko-Zagłębiowsko-Słowackiego 😉

Po raz kolejny udało się utrzymać zasady zarówno cenowe, jak i organizacyjne naszych wypadów. Będziemy więc jeździć rytmem sobotnio-niedzielnym (soboty – Wielka Racza, niedziela – Kubińska Hola).

Naszym podstawowym przewoźnikiem pozostaje Daniel Tourist, co jest gwarancją wysokiej jakości i punktualności.

Co nowego na Słowacji w sezonie 2016/2017? 

Przede wszystkim, nowością są NIŻSZE CENY na Wielkiej Raczy. Ośrodek ten przesunął granicę darmowego jeżdżenia dla dzieci do 10 lat! Rodzinne wyjazdy są więc teraz wyraźnie tańsze!!!

Drugą nowością, jest tu wytyczenie strefy freeride’owej w okolicach dolnej stacji na Dedovce. Uporządkowano tu teren i przygotowano dla Użytkowników. Ścianka może nie największa, ale fajna, więc super, że się udało.

Trzecią nowością, jest poprawienie dojazdu do Kubińskiej Holi. Ostatni, najbardziej kręty odcinek od Dolnego Kubina do stacji od lat domagał się remontu. Teraz się go doczekał, co powinno pozytywnie wpłynąć na czas dojazdu.

Zapisy na wyjazdy na Słowację, czyli formalności.

Tu nic się nie zmieniło i po raz kolejny oferujemy najmniej skomplikowany system rezerwacyjny na świecie – wystarczy wysłać formularz ze strony www.nartynaslowacji.pl/kontakt i już.

Oczywiście, warto się zapoznać wcześniej z naszym nowym (starym) cennikiem oraz regulaminem wyjazdów.

Zapraszamy!