Rozpoczęcie sezonu 2015/16!

Sezon zimowy 2016!Kubińska Hola i Wielka Racza - sezon zimowy 2016

Zima właśnie puka do naszych kalendarzy, a lada moment – również do okien. Czas więc najwyższy, by ogłosić co się w nowym sezonie dziać będzie!

Oczywiście, wyjazdy na narty na Słowację znowu ruszą! Czekamy na poważniejsze opady śniegu, które pomogą ośrodkom na Wielkiej Raczy i Kubińskiej Holi przygotować trasy. Obecnie, są one porządnie podsypane sztucznym śniegiem, jednak jest to raczej podstawa do dalszych prac, niż skończone dzieło.

Natura musi nas wspomóc!

Ceny 2016!

Po długich negocjacjach, udało się doprowadzić do sytuacji, w której (ZNOWU!) nie zmienimy cen wyjazdów! Po raz kolejny też, wszystkie świadczenia będą się mieściły w cenie wyjazdu. Musicie zatem pamiętać tylko o dobrych humorach, kanapkach i stawieniu się na miejcu zbiórki o bardzo wczesnej porze dnia… 😉

Szczegóły cennika: narty na Słowacji – cennik.

Nowości w sezonie zimowym 2015-2016.Narty na Słowacji! Sezon zimowy 2016!

Najwięcej wydarzyło się na Kubińskiej Holi. W końcu, zmodernizowano tu system bramek wpuszczających użytkowników na koleje linowe. Do lamusa odeszły więc drukowane skipassy, a zainstalowano nowoczesne elektroniczne skipassy zbliżeniowe! Koniec z plączącymi się gumkami i radośnie dyndającymi karnetami!

Oczywiście, wprowadzono również kaucję  w wysokości 2 Euro. Podobnie, jak w przypadku wyjazdów na Wielką Raczę, tak i tym razem nie będziemy jej doliczać Państwu do ceny wyjazdu. Poprosimy jednak o jej zwrot w autokarze.

Drugą nowością jest zmiana w profilu niektórych tras. Zostały przed sezonem wyrównane nierówności, a jednym z węższych miejsc, wycięto kilka drzew.

Trzecią zmianą jest szybszy dojazd. Dzięki zakończeniu budowy trasy Bielsko-Żywiec, oraz obwodnicy Żywca, powinniśmy na miejscu znależć się o kilkanaście minut wcześniej!

Czwarta zmiana, to dokończenie modernizacji systemu naśnieżania na Wielkiej Raczy – udało się dokończyć prace rozpoczęte jeszcze przed poprzednim sezonem.

Bonus!wyprawy samochodami terenowymi - sezon zimowy 2016

Przygotowaliśmy jeszcze jedną nowość!

Otóż, udział w wyjeździe narciarskim, będzie uprawniał do otrzymania zniżki na pozostałe nasze usługi:

wyprawy na quadach i samochodami terenowymi,

– imprezy paintballowe.

 

Zapraszamy!