Narty na Słowacji, Wielka Racza, Kubińśka Hola, Rohacze

Narty na Słowacji – odsłona 2018!

Narty na Słowacji – przed rozpoczęciem kolejnego sezonu!Kubińska hola - narty Słowacja,

Ruszamy z kolejnym sezonem naszych jednodniowych wyjazdów! To już po raz 17. (!!!) mamy wielką przyjemność zaprosić Was do naszych południowych sąsiadów! Czy będzie coś nowego? Czy Słowacy coś przygotowali? Czy może zaszły jakieś zmiany w naszej ofercie? Tego dowiecie się poniżej 😉

Ceny na Słowacji w sezonie 2017/2018.

Nie ma co ukrywać, że utrzymanie cen z poprzednich lat, to wyzwanie. Ostatnia podwyżka tych stawek miała miejsce bodaj 3 lub 4 lata temu! Tym razem więc, było to jeszcze trudniejsze…. Ale się udało!!!

Generalnie, wszystkie ceny są analogiczne do tych z ubiegłych lat. Różnice dotyczą dzieci i młodzieży w przypadku wyjazdów na Raczę. Ośrodek ten wycofał się z ubiegłorocznej polityki upraszczania stawek i wprowadził więcej grup cenowych, które i my musieliśmy uwzględnić.

Szczegóły znajdziecie tu: cennik.

Nowości w ofercie na sezon 2017/2018.Opisy ośrodków narciarskich na Słowacji

Tu się trochę postaraliśmy 😉 Włączyliśmy bowiem ośrodek w Rohaczach na stałe do naszej oferty! W ubiegłym roku byliśmy tam na rozpoznaniu, a jako, że wyjazd ten świetnie się sprawdził, to w tym roku uznaliśmy, że warto tym ośrodkiem otworzyć sezon, pojawić się tam przed Sylwestrem, a także kończyć tu nasze zmagania zimowe w okolicach pierwszej połowy marca. Decyzje te wynikają z unikalnych warunków klimatycznych, które panują w tym tatrzańskim ośrodku – to właśnie tu najwcześniej się sezon otwiera i najpóźniej go kończy!

Pierwszy wyjazd już 16 grudnia!!!

Ale… to nie jedyne nowości na ten sezon! Będzie jeszcze niespodzianka, której mogą się spodziewać ci z Was, którzy byli na wyjeździe na Rohacze… Przeprowadziliśmy tam małe badanie dotyczące kolejnego celu naszych wyjazdów… Już za niedługo przedstawimy Wam nowy cel wypadów! W tym sezonie, trafimy tam pewnie raz lub dwa, ale jeżeli Wam się spodoba (a jest szansa, że tak będzie), to ilość tę będziemy zwiększać!

Nowości na stronie. Wielka Racza na Słowacji - narty i snowboard z Katowic

Mamy dwie ważne zmiany. Po pierwsze, sprawa rezerwacji. Zmieniliśmy sposób rezerwacji wyjazdów – teraz jest temu poświęcone wyraźnie oznaczone miejsce, czyli odrębna strona rezerwacyjna. Mamy nadzieję, że w ten sposób łatwiej i bardziej przejrzyście będzie można tam trafić 😉

Po drugie, kalendarz wyjazdów. Dzięki wprowadzeniu tego ułatwienia, łatwiej będzie Państwu planować wypady. Generalnie, będziemy się trzymać układu: sobota na Raczy, niedziela na Kubińskiej, ale będą też zmiany – takie, jak wypady na Rohacze, czy do naszej nowej i ciągle jeszcze tajemniczej, miejscówki.

Nowości na Słowacji i w organizacji wyjazdów.

Wszystkie ośrodki postawiły w tym sezonie na modernizację sztucznego naśnieżania. Największe zmiany w tym zakresie zaszły na Kubińskiej Holi oraz na Rohaczach. Poprawiły się również warunki dojazdowe – zakończyła się większość remontów dróg, które w poprzednim roku czasami nam przeszkadzały.

Bardzo ważną sprawą, jest kwestia przystanków w Sosnowcu. Ulica 3. Maja jest obecnie remontowana na niemal całym odcinku. Dlatego, bardzo prosimy o sprawdzanie, po której stronie drogi będziemy się spotykać (tj., czy od strony Kiepury, czy od strony Dworca)! Informację o tym będzie można uzyskać każdorazowo w biurze, podczas zapisów.

Uff.. trochę się tych zmian i nowości nazbierało! Zapraszamy na Słowację! Podobno, ma to być zima stulecia… 😉